איך להשיג קופונים של מקדונלד'ס?

מקדונלד'ס היא אולי כבר רשת המסעדות הגדולה והמזוהה בעולם, אבל זה לא מונע מהם להשתמש בקופונים כדי למשוך לקוחות ל-Big Mac או Happy Meal. מקדונלד'ס אולי לא מתמקדת בהצעת קופונים כמו של רשתות מסעדות אחרות, אבל עדיין יש המון דרכים לשים את היד על כמה הנחות לביקור הבא שלך ב"קשתות הזהב". טיפים אלה יכולים להיות שימושיים גם במציאת קופונים עבור קמעונאים אחרים.

הצטרף לרשימת הדוא"ל של מקדונלדס

אם תצטרף לרשימת הדוא"ל הרשמית של הרשת על ידי מתן כתובת הדוא"ל והמיקוד שלך, יישלחו אליך הודעות רגילות עם חדשות, מבצעים ועוד.

שקול גם להתחבר לחשבונות הרשמיים של מקדונלדס בפלטפורמות שונות של מדיה חברתית פופולרית. "לייק" מצידך עלול לגרום להצעות הנחות שיגיעו אליכם.

הורד את האפליקציה הרשמית של מקדונלדס

אחת מנקודות הקידום העיקריות של אפליקציית מקדונלד'ס לנייד היא הצעות שבועיות בלעדיות הנשלחות ישירות לסמארטפון שלך. האפליקציה זמינה למכשירי אפל ואנדרואיד, וניתנת להורדה בחינם.

פנה ישירות למקדונלד'ס

כמו ברוב התאגידים, אם תפנה למקדונלד'ס עם משוב, שאלות או חששות, ייתכן (אם כי בהחלט לא מובטח) שישלחו לך קופונים או אפשרויות הנחה אחרות.

בקר באתרי קופונים

חיפוש פשוט באינטרנט אחר "קופונים של מקדונלד'ס" במנוע החיפוש המועדף עליך יביא לרשימה של אתרי קופונים רבים המבטיחים עסקאות. כמו ברוב הדברים באינטרנט, חלק ממנו שימושי לגיטימי וחלקו זבל. עשה מחקר והשתמש במיטב שיקול הדעת שלך כדי לקבוע אילו אתרים מציעים את האמצעים הטובים ביותר לציון קופונים לגיטימיים של מקדונלדס.

בדוק פליירים, דיוור ועיתונים

לפני שאתה שולח את ערימת דואר הזבל שלך, עיין בכל העלונים בסגנון "מבצעים". ייתכן שתמצא גיליון של קופונים של מקדונלדס מעורב בין ההצעות.

עבור אנשים רבים, עיתונים הם בעיקר מערכות של משלוח קופונים. ייתכן שתמצא כמה קופונים של מקדונלדס בפנים, ולפחות סביר שתמצא מספיק קופונים שימושיים כדי להצדיק את עלות העיתון.

הצטרף למועדון החלפת קופונים

גורמי קופונים רבים גילו שאיחוד כוחות עוזר להם למקסם את העסקאות המועילות להם ביותר. גם אם אתה מתקשה למצוא קופונים של מקדונלדס, רוב הסיכויים שמישהו שם בחוץ מוצא הרבה מהם.

אתרי אינטרנט רבים להחלפת קופונים צצו בשנים האחרונות. בדוק אפשרויות שונות כדי לראות אם יש כאלה שנראות כמו התאמה עבורך.

מועדוני קופונים פנים אל פנים קיימים גם בקהילות בכל רחבי העולם, בהם חברים נפגשים באופן קבוע כדי להחליף קופונים ולדון באסטרטגיות של קופונים. מצא מועדון קרוב אליך, או פתח אחד בעצמך.

טיפים נוספים

חפש מבצעים אחרים במקדונלדס שיחסכו לך כסף. גם אם אין לך קופון, חלק מהחנויות של מקדונלדס מציעות ארוחות מוזלות לילה אחד בכל שבוע, או קופסת עוף מקנאגט של 20 חלקים במחיר מיוחד. יש גם תפריט עשר, שבו אוכל, משקאות וקינוחים ב-10 ש"ח כל אחד.

זכרו שמקדונלדס מאמינה שהיא כבר מציעה אוכל במחיר נמוך מאוד. לכן, סביר להניח שהקופונים שתמצאו יהיו להנחות קטנות. לדוגמה, ייתכן שתמצא קופון עבור סודה קטנה בחינם כאשר אתה קונה משקה גדול.

מאמרים נוספים:

5 טיפים לתקצוב מזומן

הגענו לשנת 2022 ואנשים עדיין משתמשים בתקציב מזומן. למה? כי תקציב מזומן באמת עובד. אם אתה נאבק בהוצאות יתר, ייתכן שכרטיס אשראי עם נקודות תגמול

קראו עוד »