כיצד למצוא קופונים לקניות באינטרנט?

כולם אוהבים לחסוך כסף, במיוחד כשזה מגיע לקניות באינטרנט. חברות רבות מציעות קופונים שיעזרו לך לחסוך כסף ולהפוך אותך לקונה מאושר. נצל את הקופונים לקניות באינטרנט וחסוך כסף עוד היום!

בצע חיפוש כללי באינטרנט

השתמש בכל מנוע חיפוש באינטרנט כדי לחפש קופונים לקניות מקוונות. גישה זו עובדת בצורה הטובה ביותר אם אינך בטוח עדיין מה אתה רוצה לקנות ופשוט רוצה לזהות את העסקאות הטובות ביותר. כלול תיאור כללי של המוצר שאתה מחפש והוסף את הביטוי "קופונים מקוונים". נסה כמה מההצעות שדפדפן החיפוש שלך מציע לך בזמן שאתה מקליד את ביטוי החיפוש ובדוק אם יש מונחי חיפוש שעוזרים לך למצוא דברים שמעניינים אותך.

בצע חיפוש ספציפי באינטרנט

השתמש בכל מנוע חיפוש אינטרנטי כדי למצוא קופונים עבור חנויות ומוצרים מקוונים ספציפיים. הקלידו את שם המוצר או החברה והוסיפו את הביטוי "קופונים מקוונים". שים את שני המונחים האלה במרכאות כדי לצמצם את החיפוש לפריטים ספציפיים.

עיין באתרים ובפורומים ייעודיים של קופונים

הקלד "קופונים מקוונים" או "אתרי קופונים מקוונים" בכל מנוע חיפוש באינטרנט כדי למצוא אתר קופונים ייעודי. ודא שהאתר מציע קופונים לקניות מקוונות. חלק מהאתרים מציעים קופונים לרכישה בחנות בלבד. השוו מבצעים וקופונים בין אתרים. שמור כל קוד קופון שתמצא לרכישה המקוונת שלך.

בדוק את האותיות הקטנות

הקפד לקרוא את פרטי הקופון שלך מקרוב. חלק ממדיניות הקופונים מחייבת אותך לקנות מספר מסוים של פריטים לפני שתוכל להשתמש בהם. קופונים אחרים אינם כוללים פריטים מסוימים מהמכירה שלהם ובמקום זאת דורשים ממך לקנות מותג ספציפי. זה יכול להיות מתסכל לבזבז זמן בלחשוב מה לרכוש רק כדי לגלות שהקופון שלך אינו תקף כשאתה מנסה לשלם.

חפש חנויות ידידותיות לקופונים

זהה מוצר שאתה אוהב ובדוק אם לחברה יש היסטוריה של הצעת קופונים לקניות מקוונות. בצע חיפוש באינטרנט עבור החברה וכלול את המילים "קופון" או "הנחות מקוונות". אתרי קופונים רבים עוקבים אחר קופונים אחרונים וקודמים עבור חברות ספציפיות. בחלק מהאתרים יש גם רשימות של חברות המציעות קופונים ללקוחות שלהן.

מצא את פלטפורמת המדיה החברתית של החברה

חפש אם לחברה יש נוכחות במדיה חברתית. זה עשוי לכלול את פייסבוק, טוויטר, Google+, ערוץ YouTube Pinterest או אתר מדיה חברתית אחר. בדוק אם אתה יכול לעקוב אחרי החברה באתר זה.

עקוב אחרי החברה

נווט אל פלטפורמת המדיה החברתית של החברה וקבע כיצד תוכל לעקוב אחריהם. זה עשוי לכלול לחיצה על כפתור 'אהבתי' או כפתור 'עקוב'. חלק מהאתרים דורשים ממך ליצור חשבון משתמש לפני שתוכל לעקוב אחר חברה. השתמש בשמך ובפרטים האמיתיים שלך כדי שלא תסתבך בעת השימוש בקופונים שלך.

התעדכנו בהצעות מיוחדות

עקוב מקרוב אחר אתר המדיה החברתית שלך כדי לדעת מתי החברה שלך פרסמה קופון חדש. צפה באימייל שלך לעדכונים וודא שהודעות הדוא"ל של החברה שלך לא נכנסות לתיבת הספאם שלך. בדוק באתר המדיה החברתית של החברה שלך לפוסטים ועדכונים חדשים. חנויות מקוונות רבות יעניקו לך הנחה כאשר אתה עוקב אחריהם לראשונה ולאחר מכן ישלחו קופונים חדשים מעת לעת.

חפש תוכניות נאמנות

זהה חברות המציעות תוכניות נאמנות, המציעות קופונים והנחות ללקוחות חוזרים. רשום את פרטיך בחברה וכלול את כתובת המייל שלך על מנת לקבל מידע עדכני על הקופון. חברות מסוימות מציעות כרטיס חבר או מספר לקוח ייחודי עבור הרכישות שלך. השתמש בזה בכל פעם שאתה רוכש פריט ובדוק אם קיבלת קופונים חדשים.

שתפו את העסקה

תן את קוד הקופון לחבר או קרוב משפחה. לא רק שזה דבר נחמד לעשות, אתרי קופונים מקוונים רבים או תוכניות נאמנות מתגמלים אותך על הפניות. זה יכול להיות בצורת קופון מזומן לרכישה הבאה שלך או אחוז הנחה ספציפי.

מאמרים נוספים:

5 טיפים לתקצוב מזומן

הגענו לשנת 2022 ואנשים עדיין משתמשים בתקציב מזומן. למה? כי תקציב מזומן באמת עובד. אם אתה נאבק בהוצאות יתר, ייתכן שכרטיס אשראי עם נקודות תגמול

קראו עוד »