כיצד לבחור מידת נעליים בעת קניות באינטרנט – המדריך המלא

בעוד שרכישת נעליים עדיף לעשות באופן אישי, לעתים קרובות אתה יכול לחסוך זמן וכסף על ידי חיפוש נעליים חדשות באינטרנט. מכיוון שאינך יכול לגעת פיזית או לבחון נעל מחנות דיגיטלית, בדוק את כפות הרגליים שלך כדי לקבל מושג כמה הן ארוכות, רחבות וקשתות. כאשר יש לך מושג טוב יותר לגבי הגודל והצורה הפיזיים של כף הרגל שלך, אתה יכול לבחור מידת נעליים שתספק לך התאמה נוחה יותר!

בדיקת צורת וגודל כף הרגל שלך

הנח פיסת נייר על משטח שטוח

קח דף נייר מהמדפסת והנח אותו על הרצפה, או על אזור שטוח אחר. בדוק שרגלך יכולה להתאים לפרמטרים של הנייר – אם לא, בחר גיליון גדול יותר. סדר את הנייר באזור בטוח, שבו לא תהיה בסיכון להחליק.

כדי לספק משטח מדידה יציב יותר, שקול להניח את נייר המדפסת שלך צמוד לקיר.

מרכז את כף הרגל באמצע הנייר

הסר גרביים, ואז הנח את כף הרגל שלך על גבי הנייר. בדוק שכף הרגל שלך לא נגררת מהדף, ושיש מספיק מקום להתחקות סביב ההיקף.

עקבו סביב כף הרגל בעיפרון כדי ליצור סקיצה מדויקת

נסה לשמור את הסקיצה שלך קרוב ככל האפשר לקצה כף הרגל שלך, כדי שהציור יוכל להיות מדויק. אם אתה מתקשה לעקוב אחרי כל כף הרגל שלך בבת אחת, נסה לעבוד בקטעים.

שקול לבקש מחבר או בן משפחה לעזור לך בכך, מכיוון שהם עשויים לקבל סקיצה מדויקת יותר.

חזור על תהליך זה כדי למדוד את כף הרגל השנייה שלך

הנח פיסת נייר חדשה על משטח שטוח, ולאחר מכן הנח את כף הרגל שלך במרכז הגיליון. שוב, השתמש בעיפרון כדי להתחקות סביב ההיקף, תוך שמירה על הסקיצה לאורך קצה כף הרגל. לאחר שתסיים להתחקות, הנח את פיסת הנייר בצד יחד עם הסקיצה המקורית שלך.

נטילת 2 מדידות עוזרת לך לראות אם מידות כף הרגל שלך אחידות או לא פרופורציונליות.

מדוד את אורך הסקיצות שלך עם סרגל

מרכז סרגל או סרט מדידה לאורך חלק העקב של הציור, וודא שכלי המדידה עובר במרכז הסקיצה. מדדו לחלק העליון של הבוהן, ואז בדוק מה אומר הסרגל או סרט המדידה. חזור על תהליך זה עם שתי הסקיצות כדי לקבל מושג מדויק על מידת הנעל שלך.

זה עשוי לעזור לרשום את המידות המדויקות על פיסת נייר נפרדת.

קבע את מידת הנעל שלך על ידי השוואת המדידה לטבלה רשמית

חפש באינטרנט כדי למצוא טבלת מידות נעליים מדויקת עבור המדינה או האזור שלך. מצא את מידות כף הרגל שלך בטבלה כדי לראות לאיזו קבוצת מידות אתה מתאים. אם כפות הרגליים שלך הן ב-2 גדלים שונים, הקפד להשוות את שתי המידות מול הטבלה.

המר את מידת הנעל שלך אם אתה מתכנן קניות מאתר בינלאומי

בדוק את קוטר הסקיצה כדי לראות אם יש לך רגליים רחבות או צרות. קח סרגל או סרט מדידה והנח אותו אופקית על פני סקיצת כף הרגל שלך. יישר את כלי המדידה כך שיתפרש על פני 2 החלקים הרחבים ביותר של כפות הרגליים שלך, מה שייתן לך תוצאה מדויקת יותר. רשום את המדידה המדויקת, ולאחר מכן חפש באינטרנט כדי להשוות את התוצאות שלך לטבלת מידות רוחב.

טבלו את כף הרגל במים כדי לראות אם יש לך קשתות גבוהות או נמוכות

הניחו את כף הרגל שלכם בדלי מים, ואז דרכו על פיסת קרטון. הסר את כף הרגל שלך מהסדין, ואז בדוק את ההחתמה שנותרה. אם אתה יכול לראות את רוב כף הרגל שלך, סביר להניח שיש לך קשתות נמוכות. אם חצי מכף הרגל שלך לא נראית בהטבעה, יש לך קשתות גבוהות.

אם אתה יכול לראות בערך ⅔ מכף הרגל שלך בהטבעה, סביר להניח שיש לך קשתות רגילות.

טיפים נוספים על בחירת מידת הנעליים בקניות באינטרנט

השווה את מידת הנעל שלך לטבלה המסופקת באתר החנות

לפני שמחפשים סוג מסוים של נעל, חפשו באתר טבלת מידות המתייחסת למותג. למרות שרוב התרשימים יהיו דומים, שים לב שחלק מהמותגים עשויים להציע המלצות למידות שונות. מצא את מידות הנעל שלך בטבלה כדי לקבל מושג על מידת הנעל שתתאים לך ביותר.

אתרים רבים מאפשרים לך לצמצם את פרמטרי החיפוש לפי מידת נעליים. בדוק אם אפשרות זו זמינה עבורך בזמן הגלישה!

קרא את התיאור כדי לקבל מושג לגבי חומרי הנעל

שימו לב שנעליים סינתטיות נוטות לכלול חומרים כמו ספנדקס, אקריליק, פוליאסטר, ניילון או אצטט, מה שמעיד על כך שהנעל גמישה ונושמת יותר. היזהר בעת קניות של נעליים העשויות מחומרים כבדים יותר כמו עור, שעלולים להרגיש נוקשים סביב כפות הרגליים שלך בשימוש ארוך טווח.

חפש בדף המוצר המלצות למידות מיוחדות

בדוק את החלק התחתון של הרישום עבור כל הערות או הנחיות יצרן שחשוב לקחת בחשבון. בהתאם לדגם הנעל או למותג, חלק מהנעלים עשויות להיות קטנות, צרות או גדולות באופן עקבי. עם זאת, נסה לקחת בחשבון את העצה הזו בכל פעם שאתה רוכש זוג נעליים באינטרנט.

בדוק את הביקורות של הלקוחות

מלבד ההמלצות האישיות של החברה, בדקו אם לקוחות אחרים נהנו לנעול את הנעליים שרכשו. אם לקוחות קודמים לא היו מרוצים מהרכישות שלהם, חפש בסקירה מילות מפתח המעידות מדוע. אולי תוכל לקבל כמה תובנות חשובות לגבי מידת ההתאמה של הנעל, ואם אתה צריך לקנות אותה במידה גדולה יותר או קטנה יותר.

הזמינו נעליים עונתיות במידה גדולה יותר כדי להתאים למזג האוויר

היזהר בעת רכישת מגפיים, סנדלים או הנעלה אחרת המשמשת בטמפרטורות חמות או קרות במיוחד. שימו לב שכפות רגליים מסוימות נוטות להתנפח במזג אוויר חם יותר, מה שעלול לגרום למידת הנעל הרגילה שלכם להיראות הדוקה ולא נוחה. במזג אוויר קר, נעליים צמודות נוטות לגרום לרגליכם להרגיש קרות יותר. תוך שמירה על זה בחשבון, הזמינו את ההנעלה העונתית בגודל ½ או שלם יותר ממה שהיית קונה בדרך כלל.

מאמרים נוספים:

5 טיפים לתקצוב מזומן

הגענו לשנת 2022 ואנשים עדיין משתמשים בתקציב מזומן. למה? כי תקציב מזומן באמת עובד. אם אתה נאבק בהוצאות יתר, ייתכן שכרטיס אשראי עם נקודות תגמול

קראו עוד »