איך אוכל להשיג קופונים?

בטח שמעת אנשים מדברים על כמה כסף הם חוסכים על ידי שימוש בקופונים. למרבה המזל, קל להשיג קופונים מעיתונים, מודעות בחנות, אתרי אינטרנט או מהדואר. מצא קופונים דיגיטליים אם אין לך זמן לגזור קופונים פיזיים. ישנן דרכים רבות יותר מאי פעם להטמיע קופון, אז נסה כמה שיטות שונות כדי לראות מה עובד בשבילך.

בדוק את הכניסה של חנויות עבור העלונים שלהם

סביר להניח שתראה דוכן עם המודעה השבועית של החנות ליד חזית החנות. תמיד חפש במודעה קופונים שאתה יכול לקחת.

חנויות מסוימות מניחות קופונים גם במעברים שבהם נמצאים המוצרים, אז בדוק אם יש קופונים תלויים או קופסאות שעשויות להכיל אותם.

חפשו במוצרים קופונים שעשויים לצרף

ייתכן שתראה קופון תקוע בחזית הפריט. כל שעליך לעשות הוא לקלף את הקופון ולזכור למסור אותו לקופאית בעת רכישת הפריט בקופה. למרות שאתה יכול להשאיר אותו מחובר לפריט, ייתכן שהקופאית לא תשים לב ותסרוק אותו.

בדוק תמיד את התחתית או האחורה של הקבלות בחנות שלך לקבלת קופונים נוספים. אלו עשויים להיות קופונים לעסקים מקומיים או לפריטים שאתה רוכש לעתים קרובות.

צור קשר עם יצרנים כדי לשלוח לך קופונים

אם אתה נאמן למותג, התקשר לשירות הלקוחות שלהם, שלח להם דוא"ל ותגיד להם באיזה מהמוצרים שלהם אתה משתמש. שאל אם אתה יכול לקבל קופונים או להצטרף לתוכנית הנאמנות שלהם.

חברות מסוימות ישלחו לך הצעות או קופונים כדי לנסות מוצרים חדשים.

בקשו מחברים ובני משפחה קופונים

אתם בטח מכירים אנשים שלא שומרים קופונים או שיש להם קופונים לדברים שהם לא קונים. תן לחברים ולמשפחה שלך לדעת שאתה מחפש קופונים. בדוק במרכזים קהילתיים, במסעדות ובספרייה כדי למצוא קופונים שהם זורקים.

בדוק בקהילה שלך כדי לראות אם יש קבוצות מסחר בקופונים שאתה יכול להצטרף.

צור כתובת דוא"ל ייעודית עבור הקופונים שלך

צור כתובת דוא"ל חדשה כדי למנוע הודעות דוא"ל לא רצויות של צד שלישי ולשמור את הקופונים האלקטרוניים שלך במקום אחד. השתמש בחשבון הדוא"ל הייעודי הזה בכל פעם שאתה נרשם לקופונים או לתוכניות תגמול.

שקול ליצור תיקיות ספציפיות לניהול הקופונים. לדוגמה, הכינו תיקיות לחנויות בהן אתם קונים או למותגים שאתם קונים.

הדפס קופונים מאתרי קופונים או מאתרי היצרן

חפש באתרי אינטרנט המוקדשים לקופונים. אתה יכול להדפיס אותם או לטעון אותם לטלפון שלך. זכור לבדוק גם את אתרי היצרן מכיוון שלעתים קרובות יש להם קופוני נאמנות שתוכל לשמור.

הצטרף למועדוני נאמנות לחנויות שאתה קונה בהן לעתים קרובות

פנה לדלפק שירות הלקוחות או שאל את הקופאי שלך לגבי הרשמה לתוכנית נאמנות. רוב החנויות הגדולות יתנו לך כרטיס שעוקב אחר הרכישות שלך ומתגמל אותך.

הירשם לקבלת קופון טקסט אם יש לך סמארטפון

זה יכול להיות טרחה להדפיס קופון עבור פריט בודד או עסקה בודדת, ולכן חנויות רבות מאפשרות לך לבחור קופון שהם ישלחו לך טקסט. לאחר מכן תוכל לסרוק את הטלפון החכם שלך במהלך התשלום כך שהקופון יוחל באופן אוטומטי.

שימו לב מתי יפוג תוקף הקופון מכיוון שרבים מהקופונים בטקסט יפוג מוקדם יותר מהקופונים המודפסים.

מאמרים נוספים:

5 טיפים לתקצוב מזומן

הגענו לשנת 2022 ואנשים עדיין משתמשים בתקציב מזומן. למה? כי תקציב מזומן באמת עובד. אם אתה נאבק בהוצאות יתר, ייתכן שכרטיס אשראי עם נקודות תגמול

קראו עוד »